6. Ege Endokrin Hastalıklar ve Genetik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
13 Şubat - 15 Şubat 2025

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.endokringenetik.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız

Ege Üniversitesi Çocuk Endokrinolojisi ve Diyabet Bilim Dalı, Çocuk Genetik Hastalıkları Bilim Dalı ve Erişkin Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı işbirliği ile "6. Ege Endokrin Hastalıklar ve Genetik Sempozyumu" nu 13-15 Şubat 2025 tarihlerinde gerçekleştireceğiz. Zengin bilimsel içeriği ile giderek artan katılımcılara sahip olan sempozyumumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bu sempozyumda endokrin hastalıkların genetiği alanındaki en güncel bilgileri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Program, en yetkin isimlerinin verdiği konferans, katıldığı panellerin yanı sıra araştırma sonuçlarının da konuşulmasına fırsat veren sözlü veya poster sunumlarından oluşacaktır.

"6. Ege Endokrin Hastalıklar ve Genetik Sempozyumu" nun bir amacı da mesleki ilişkilerinizi güçlendirip, keyifli bir ortamda bir araya gelmektir. Bunun için sizleri, heyecanla, güzel, İzmir’ imize bekliyoruz.

Sempozyum Başkanları

Prof. Dr. Füsun Saygılı - Prof. Dr. Muhsin Özgür Çoğulu - Prof. Dr. Samim Özen

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.