6. Ulusal Pediatrik Hematoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 06 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Hiltonsa Adana

KONGRE WEB SİTESİ
www.tphd2018.org
DAVET
Türk Pediatrik Hematoloji Derneği’nin Değerli Üyeleri, Değerli Katılımcılar,

6. Ulusal Pediatrik Hematoloji Sempozyumunu 3-6 Mayıs 2018 tarihlerinde Adana’da düzenleyecek olmanın heyecanını taşıyoruz.

Derneğimizin iki yılda bir gerçekleştirdiği sempozyumumuzda bu yıl her zamanki gibi , Pediatrik Hematoloji’nin tüm ilgi alanlarındaki en güncel gelişmeleri, bizi yetiştiren değerli emekli öğretim üyelerimizin katılımıyla ve onların açtığı yolda ilerleyen Pediatrik Hematoloji’nin çalışkan azimli orta ve genç kuşak temsilcileriyle birlikte tartışacağız.

Özenle hazırladığımız bilimsel programda farklı konu başlıklarıyla çeşitli oturumlar yer alacaktır. Bu yıl Prof. Dr. Yurdanur Kılınç hocamız emekli olacağı için özellikle Hemoglobinopatilere biraz daha ağırlık verdik. Ayrıca, tüm üyelerimizin bilimsel çalışmaları ile kongremize katkı sağlayacaklarını düşünüyoruz. Bu çalışmalardan ödül jürisi tarafından seçilen en iyi üç çalışma ödüllendirilecektir.

Bu yoğun Bilimsel Program’a unutulmayacak ‘Sosyal Program’ ile kısa ve keyifli bir ara vermeyi planlıyoruz. Adana baharında, bilgilerimizin ve zihinlerimizin tazeleneceği, 6. Ulusal Pediatrik Hematoloji Sempozyumunda buluşmak üzere Organizasyon Komitesi adına en derin saygı ve dileklerimizi sunarız.

Prof. Dr. Bülent Antmen
Kongre Organizasyon Komitesi Başkanı

Prof. Dr. Tiraje Celkan
TPHD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin