6. Ulusal Uygulamalı Biyolojik Bilimler Kongresi-UBBK

KONGRE TARİHİ
03 Kasım - 05 Kasım 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ubbk.gen.tr
DAVET
Değerli Bilim İnsanları, sevgili meslektaşlarımız

Biyoloji, hayatın ta kendisidir. İnsanlık, binlerce yıldır doğayı anlamaya çalışırken, bilim ve teknolojinin ışığında biyoloji alanında çığır açan keşiflere imza atmıştır. Heyecan verici bir müjde ile sizlere seslenmek istiyoruz: 6. Ulusal Uygulamalı Biyolojik Bilimler Kongresi (UBBK) yaklaşıyor!

3-5 Kasım 2023 tarihleri arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi çatısı altında gerçekleşecek olan UBBK'nın online platformunda, biyoloji alanının en parlak zihinlerini bir araya getireceğiz. Bu kongre, disiplinlerarası bir buluşma noktasıdır; biyolojinin her dalında ilerleyen çalışmaların paylaşılacağı, tartışılacağı ve ortak bir gelecek için yeni fikirlerin yeşereceği bir platform sunmaktadır.

UBBK, bilim dünyasının önde gelen uzmanlarının katılımıyla zenginleşecek. Biyokimya, genetik, ekoloji, botanik, mikrobiyoloji, biyoteknoloji ve daha birçok alanda öncü bilim insanları, son keşiflerini ve yenilikçi projelerini sunacaklardır. Bu kongre, bilimsel keşiflerin gücünü kutlamak ve geleceğin biyoloji alanında yepyeni ufuklar açmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.