6. Uluslararası Başöğretmen Eğitim ve Yenilikçi Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Kasım - 25 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Burdur, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.24kasim.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

24-25 Kasım 2022 tarihinde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi ve İksad Enstitüsü işbirliğiyle 6. Uluslararası 24 Kasım Başöğretmen Eğitim ve Yenilikçi Bilimler Kongresi, Burdur'da düzenlenecektir.

​Sosyal ve Beşeri Bilimler, Ziraat, Veteriner, Sağlık Bilimleri, Mühendislik ve Matematik, Fen Bilimleri alanında EĞİTİM temalı olarak çalışan bilim insanları ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Kongremize en az 15 farklı ülkeden davetli bilim insanı katılacak olup uluslararası statüde gerçekleşecektir. Katılımcı akademisyenler, sözlü veya poster sunumu kendileri tercih ederek katılım sağlayacaklardır. Kongre kapsamında ayrıca çalıştay ve panel oturumları oluşturulacaktır. Kongrenin dili Türkçe, Türk Lehçeleri ve İngilizce'dir.

Kongrede sunulan bildirilerin özet metinleri veya tam metinleri yazarın isteğine bağlı olarak elektronik ortamda Kongre Bildiri Kitabında, tam ve özet metin olarak veya ulusal-uluslararası dergilerde yayın yapabilecekler. Katılımcının isteğine bağlı olarak gönderilen bildiri, anlaşmalı uluslararası dergide (derginin şartlarını sağlayarak) makale olarak yayınlanabilecektir.

Sizleri Burdur'da görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Saygılarımızla...

Prof. Dr. Firdevs SAVİ ÇAKAR
Prof. Dr. Asaf ZAMANOV

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.