6. Uluslararası İstanbul Bilimsel Araştırmalar Kongresi

KONGRE TARİHİ
30 Ekim - 31 Ekim 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.internationalistanbulcongress.com
DAVET
Türkiye, İspanya, Avusturya ve Kosova katılımcı ortaklığında 30-31 Ekim 2021 tarihlerinde ZOOM üzerinden online bir şekilde düzenlenecek olan 6. Uluslararası İstanbul Bilimsel Araştırmalar Kongremiz; Fen-Uygulamalı Bilimler, Sağlık Bilimleri, Sosyal Bilimler, Güzel Sanatlar ve diğer tüm alanlardan bildiri gönderimine açıktır.

%51 minimum yabancı katılımcı oranıyla YÖK Üniversitelerarası Kurul Doçentlik ve Akademik Teşvik kriterlerini sağlayan kongremize başvurularınızı, özet metninizi [email protected] adresine göndererek yapabilirsiniz. ​

Kongre sonunda uluslararası geçerliliğe sahip katılım sertifikası verilecek olup, çalışmalar tam ve özet metin bildiri kitabında yayınlanacaktır.

Talep eden araştırmacıların çalışmaları dergilerde veya uluslararası kitap bölümü olarak yayınlanmak üzere değerlendirmeye alınacaktır.

Bilim & Organizasyon Kurulu Başkanı

Dr. Kaan DİYARBAKIRLIOĞLU & Prof. Dr. Lubbert PICCHIONI

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin