6. Uluslararası Katılımlı Lizozomal Hastalıklar Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Nisan - 15 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Rixos Premium

KONGRE WEB SİTESİ
www.lizozomal2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Uluslararası Katılımlı Lizozomal Hastalıklar Kongresi’nin altıncısını 11-15 Nisan 2018 tarihlerinde Rixos Premium Belek, Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Kongremizde lizozomal hastalıkların tanı, tedavi ve izlemlerindeki yenilikler tartışılacak ve kongreye katılacak olan farklı bilim dallarından uzmanlar arasında görüş alışverişi imkânı doğacaktır. Lizozomal hastalıkların tanı ve tedavilerindeki gelişmelerin ve yeniliklerin ivme kazandığı son dönemde klinik araştırmalar konusunun ön plana çıkarılacağı kurslar ve klinik araştırma sonuçlarının daha geniş yer verileceği sözlü bildiriler ile kongrenin, bilimsel ve sosyal katkılarının üst düzeyde olacağı inancındayız.

Lizozomal hastalıklar konusunda evrensel bilime katkıyı temel hedef edinen ve bu konuda önemli bir rol üstlenen kongremizde 11 - 15 Nisan 2018’da görüşmek dileğiyle...

Prof. Dr. Leyla Tümer
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin