6. Uluslararası Koru Gebelik Doğum Lohusalık Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Nisan - 30 Nisan 2023

KONGRE ŞEHRİ
Bolu, Türkiye
KONGRE YERİ
Bolu Koru Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.gdl2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 27-30 Nisan 2023 tarihlerinde Bolu'da yapılacak olan 6. Uluslararası Koru Gebelik Doğum ve Lohusalık Kongresi'ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

Kongremizin çıkış noktası gebelik, doğum, lohusalık konusunda yenidoğan sağlığını kapsayacak şekilde, toplum bilinci geliştirip, tıp disiplinleri ve sosyal alanda mevcut yaklaşımlarımızı daha doğru değerlendirebilmek ve yaşanan sorunlara etkili çözümler üretebilmek adına daha katılımcı ve multidisipliner yorumları odak alan bilimsel çalışmalan paylaşmak, ortak akıl üretmek olmuştur.

Geçtiğimiz yıl 5. Uluslararası Gebelik, Doğum ve Lohusalık kongresi siz değerli katılımcıların katkısı ile bilime ve eğitime adanan gönüllülükle başarı içinde gerçekleşmiştir.

Önemli paylaşımlanın yaşandığı bilimsel oturumlarda, Türkiye'de ve Dünya'da doğumu, artan sezaryen oranları ve topluma etkilerini, fiziksel alan ve personel sorunlarını, hastanelerin sistematik ve simetrik uygulama mekanizmalarında yaşanan aksaklıklar, sağlık personelinin bilgi ve beceri düzeyleri, tutumlar, çalışma koşulları anne-bebek dostu hastane kavramı gibi önemli konuları çok sektörlü ve düzeyli bir işbirliği çerçevesinde paylaşma fırsatı bulduk.

Her yıl zenginleşen bilimsel ve sosyal programı ile 6. Uluslararası Koru Gebelik Doğum ve Lohusalık Kongresi, multidisipliner yaklaşımı sayesinde, sizlere en güncel bilgiler eşliğinde ulusal ve uluslararası çalışmaları ile alanlarında söz sahibi olan bilim insanları ile tanışma, öğrenme, iletişim kurma açısından önemli bir fırsat sunacaktır.

6. Uluslararası Koru Gebelik Doğum Lohusalık kongremiz için, Doğasında Doğum Derneği ve kongre organizasyonuna destek veren obstetri, perinatoloji, neonatoloji, pediatri, pediatrik nöroloji, genetik ve halk sağlığı disiplinlerinin katkıları ile zengin bir bilimsel program içeriği hazırlanmıştır...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.