6. Uluslararası Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Kasım - 21 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
muhendislikveteknolojiyonetimikongresi.org
DAVET
Değerli Katılımcılar;

20-21 KASIM 2021 tarihlerinde İstanbul'da 6. düzenlenecek olan Uluslararası Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Kongresi (ICET 2021) Web Sayfasına hoş geldiniz.

Kongrenin amacı; Makine / Endüstri / Elektrik / İnşaat Mühendisliği diğer tüm Mühendislik ve Teknoloji ile ilgili alanlarda; akademi, üniversite ve endüstrideki çalışan uluslararası bilim adamları, akademisyenleri, mühendisleri ve öğrencileri bir araya getirmektir. Bu kongre; teorik, pratik ve analitik yöntemler, simülasyon ve deneysel yaklaşımlar yardımı ile değişik mühendislik uygulamaları ve problemlerin çözümü ve analizlerini kapsamaktadır. Bu nedenle, ICET 2021 konferansı; katılımcıların son yapılan araştırma sonuçlarını sunma, deneyim ve tecrübelerini paylaşma, yeni fikirler oluşturma ve çok farklı disiplinden gelen uluslararası bilim insanları ve mühendisleri ile alanlarında işbirliğini teşvik etmek ve gelecekte olabilecek ortak çalışma zemini sağlamaktır.

Kongrede sizi aramızda görmeyi umarız.

Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN
Kongre Başkanı
(Nişantaşı Universitesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin