6. Uluslararası Multidisipliner Çalışmaları Kongresi-Multicongress Gaziantep

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 27 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Gaziantep, Türkiye
KONGRE YERİ
Hasan Kalyoncu Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.multicongress.net
DAVET
Kıymetli Bilim İnsanları,

26-27 Nisan 2019 tarihlerinde Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin ev sahipliğinde "6. ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER ÇALIŞMALARI KONGRESİ: MULTICONGRESS GAZİANTEP 2019" bilimsel etkinliği düzenlenecektir.

Nobel ödülü alan bilim insanlarına ve büyük buluşlar gerçekleştiren bilim insanlarına bakıldığında, başarıların arkasındaki önemli bir faktörün de farklı disiplinlerin bakış açılarını kullanmaları olduğu görülmektedir. Multicongress olarak, uluslararası ölçekte kongreler düzenleyerek, disiplinler arası akademik çalışmaların artmasına katkı sunmak gayesi ile yola çıkmış bulunuyoruz.

Multicongress Gaziantep ile amacımız, farklı disiplinlerde çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek yeni bir bakış açısı ortaya çıkarmak, disiplinler arasında bilgi etkileşimini sağlamak ve multidisipliner çalışmalara bilim dünyasının dikkatini çekmektir. Bu amaç doğrultusunda; Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Eğitim Bilimlerinin tüm alanlarında çalışan akademisyen ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Kongremize en az 5 farklı ülkeden davetli konuşmacı katılacak olup, ilgili yönetmeliklerin kriterlerini sağlamaktadır. Katılımcı akademisyenler, sözlü veya poster sunumu kendileri tercih ederek katılım sağlayacaklardır.

Kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri, yazarın isteğine bağlı olarak bildiri tam metin kitabında veya uluslararası yayınevinde kitap bölümü olarak yayınlanacaktır.

Gazi şehrimizin yükselen değeri Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde buluşmak dileği ile…

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.