6. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Aile Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Nisan - 18 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ihsfmcongress.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

6. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Aile Hekimliği Kongresi 2021’e sizleri davet etmekten mutluluk ve şeref duymaktayız.

Tüm dünya ülkeleri gibi ülkemizin de içerisinde bulunduğu pandemi (Covid-19) sürecinde; bu yıl online olarak gerçekleştireceğimiz kongremizde her yıl olduğu gibi, birinci basamak sağlık hizmetlerinde görev yapan tüm disiplinlerin ihtiyaçları doğrultusunda oturum ve kurslar hazırlanmıştır.

Bu yıl "Geleceği Konuşalım" ana teması ile hazırlanmış bilimsel program çerçevesinde, birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek, kendi deneyimlerinizi paylaşmak, yeni dostlar edinmek ve göremediğimiz eski dostlarımızla hasret gidermek amacıyla 16-18 Nisan 2021 tarihlerinde Online olarak keyifli bir kongre geçirebilmek dileğiyle, saygılar sunarız.

Düzenleme Kurulu adına, en iyi dileklerimizle.

Prof. Dr. Kurtuluş ÖNGEL

IHSFMC 2021 Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.