66. Türkiye Milli Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Ekim - 09 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.millipediatri2022.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İki yıldan beri ülkemizde ve tüm dünya ülkelerinde Sars-COV-2 virüsüne karşı mücadele ciddi önlemler ile sürdürülmektedir. Bu zaman diliminde bilim insanları, dünyada ilk kez kullanılan bir yöntem ile aşı geliştirme çalışmalarında devrim yaratmış ve araştırmalar yeni antiviral ilaçların bulunmasına neden olmuştur.

Dijitalleşen dünyada bilimdeki gelişmeler hızla ivme kazanmaktadır. Bu bağlamda, çocuk sağlığı ve hastalıklarının temel konularına ilişkin kliniğe yansıyan yenilikler, COVID-19 pandemisi ve onun getirdiği sorunlar, öğretiler, 66. Türkiye Milli Pediatri Kongresi’nde ele alınacaktır. Kongrede, konularında uzman değerli hocalarımız güncel bilgi ve deneyimlerini konferanslar ile aktaracak, tartışmaların yapılacağı paneller, uzmanına danışalım oturumları, ayrıca sözel ve poster bildiri sunumları kongrede yer alacaktır. Her yıl olduğu gibi kongre öncesi kurslar düzenlenerek çocuk hekimlerinin sürekli mesleki eğitimi desteklenecektir.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarının tedavi ve bakımında her zaman paydaşlarımız olan hemşirelerimizin “21. Milli Çocuk Hemşireliği Kongresi” 66. Türkiye Milli Pediatri Kongresi ile birlikte yapılacaktır.

Değerli meslektaşlarımız yeniden yüz yüze görüşmek, bilgilerimizi tazelemek, dostluklarımızı pekiştirmek için, sizleri 5 – 9 Ekim 2022 tarihleri arasında Elexus Hotel / Girne, KKTC ’de gerçekleştirilecek 66. Türkiye Milli Pediatri Kongresi’ne davet ediyoruz.

Katılımınız bize güç katacaktır, görüşünceye kadar kendinize iyi bakın,

Sağlıkla kalın,

Prof. Dr. Enver Hasanoğlu
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Yıldız Camcıoğlu
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.