7. Çocuk Dostları Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 09 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Harbiye Askeri Müze Kongre ve Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukdostlarikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl 07-09 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul’da Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 7. Çocuk Dostları Kongresi’ ne siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten mutluluk ve heyecan duymaktayız.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin çatısı altında gelenekselleşen kongremiz sayesinde İstanbul ili Eğitim ve Araştırma Hastaneleri Çocuk Kliniklerinin birlikteliği geliştirilmeye çalışılmakta ve sağlık çalışanlarının birbiri ile olan bağlarının güçlenmesi hedeflenmektedir.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen ilk 3 kongre, Pediatri camiasının yoğun katılım ve desteği ile gerçekleştirilmiş, bu durum İstanbul ilindeki Eğitim ve Araştırma Hastaneleri Çocuk Kliniklerinin bütünselliğini sağlama fikrini doğurmuştur. Haseki EAH, Okmeydanı EAH, Ümraniye EAH ve Kanuni Sultan Süleyman EAH birlikteliğinde düzenlenen 4., 5. ve 6. Çocuk Dostları Kongrelerinin başarısı bu fikri güçlendirmiştir.

Çocuk Dostları Derneği birlikteliğinde İstanbul EAH, Bakırköy Dr. Sadi Konuk EAH ve Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastaneleri ile gerçekleşecek olan kongremizde sizlerin değerli destek ve katkıları büyük önem taşımaktadır.

Kültür, tarih ve doğal güzellikleri açısından Türkiye’nin ve dünyanın tartışmasız en güzel şehri olan İstanbul’da hem bilimsel açıdan başarılı ve verimli, hem de sosyal açıdan zengin bir kongreyi birlikte gerçekleştirebilmek amacıyla çıktığımız bu yolda kongremizi katılımlarınızla onurlandırmanız bizi mutlu edecektir.

Kongremizde 4 ana salonda aynı anda güncel konuların rehberler eşliğinde tartışıldığı bilimsel içeriği yüksek bir program akışı ve çocuk sağlığı ile ilgili 10 adet kurs yapılması planlanmıştır. Kongremizde ağırlıklı olarak çocuk sağlığı ve hastalıklarının temel konuları ve sorunları geniş bir yelpazede ele alınacak olup, ilerlediğimiz bu yolda sürekli yanımızda olan Pediatri Hemşirelerine yönelik olarak pediatri hemşirelik uygulamaları ve Aile Hekimlerine yönelik pediatri esasları da kongre programımızda yer alacaktır.

“Çocuk ve Sağlıklı Yaşam Hakkı” temasının işleneceği kongremizde, geleceğimiz çocuklarımız için “Hep Destek Tam Destek” felsefesini bizlerle paylaşacak olan tüm çocuk dostlarını ve sizleri bilimsel etkinlikte hep beraber olmaya davet ediyoruz. Bizlerle birlikte bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı esirgemegen herkese şimdiden teşekkürlerimizi bildirmek isteriz.

Saygılarımızla

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.