7. Epilepsi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
26 Mayıs - 28 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
Sapanca, Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
Elite World Sapanca

KONGRE WEB SİTESİ
www.epilepsisempozyumu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği tarafından düzenlenen, “7. Epilepsi Sempozyumu” nu 26-28 Mayıs 2023 tarihlerinde Elite World Otel, Sapanca’ da gerçekleştireceğimizi duyurmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Epilepsi alanındaki gelişmeleri, güncel veri ve çalışmaları paylaşacağımız, birbirinden değerli konuşmacıların olacağı konferans ve panel oturumlarıyla günlük pratiğimize katkı sağlayacak, bilgilerimizi güncelleyeceğimiz 2 günlük toplantı hazırlıklarımıza başladık. Bilimsel açıdan zengin, deneyim aktarımının ve bilimsel alışverişin ön planda olacağı, birlikteliğimizi kuvvetlendirecek sosyal aktivitelerin de yer alacağı bir sempozyum hedeflemekteyiz.

Sözel-poster bildiri ödülleri ve burs desteklerimiz devam edecektir. Ayrıca epilepsi alanında araştırma proje destekleri de verilecektir. Sempozyumun verimli sonuçların elde edilmesine yol açacağı düşüncesini ve hem bilimsel, hem sosyal bütünlüğü birarada yakalamanın heyecanını taşımaktayız.

Her açıdan verimli, keyifli ve başarılı bir sempozyumda daha, Sapanca’da buluşmak dileğiyle.

Saygılarımla,
Prof. Dr. Nerses BEBEK
Türk Epilepsi ile Savaş Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.