7. Fırat Romatoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
10 Ekim - 11 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.firatromatoloji.org
DAVET
Türkiye Romatoloji Derneği, Fırat Üniversitesi ve İnönü Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği Romatoloji Sempozyumumuzun 13-14 Mart 2020 tarihinde Malatya’da yapılması planlanıyordu. Korona virüs pandemisi nedeniyle tedbir olarak önce ileri bir tarihe ertelenmişti (10-11 Ekim 2020). Ancak, tedbirli yaşamın ortaya çıkardığı zorunluluklar neticesinde ‘yeni normal’ kavramı gereği, sempozyumumuzun aynı tarihlerde, dijital ortamda yapılmasına karar verilmiştir.

Bu sempozyumda temel hedefler: Romatizmal hastalıklarda farkındalık oluşturmak ve romatolojik hastalıklar ile bir şekilde teması olan Aile Hekimi, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı ile araştırma görevlisi meslektaşlarımızın ve Romatoloji yan dal asistanlarının Romatoloji hakkındaki bilgilerini güncellemektir. Bu sempozyumda konuların soru – cevap şeklinde ele alınmaktadır. Romatoloji ve Romatizmal hastalıklar konularına ilgi duyan tüm hekim arkadaşlarımız davetlidir.

Prof. Dr. Süleyman Serdar Koca

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin