7. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri

KONGRE TARİHİ
15 Kasım - 18 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Ankara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.dercer2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

7. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri'ni 15–18 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştireceğimizi duyurmaktan Dermatolojik Cerrahi Derneği olarak mutluluk duymaktayız. İki yılda bir düzenlenen ve ilkini 2006 yılında International Society for Dermatologic Surgery ile birlikte düzenlediğimiz Dermatolojik Cerrahi Günleri artık geleneksel bir özellik kazanmıştır.

Ülkemizde son yıllarda dermatolojik cerrahiye olan ilginin artmasını memnuniyetle görmekteyiz. Toplantımızın amacı; dermatologlar arasında dermatolojik cerrahi uygulamalarını daha fazla yaygınlaştırmak, uygulama seviyesini daha üst düzeye taşımak, bu konudaki bilgi alışverişini sağlayarak mesleki eğitime ve gelişime katkıda bulunmaktır. Bu çerçevede; dermatolojik cerrahinin başlıca iki kolu olan eksizyonel-tümör cerrahisi ve kozmetik cerrahide yaşadığımız zorluk ve sorunları gündeme getirip, yeniliklerle birlikte çözüm yollarını tartışmayı hedeflemekteyiz.

7.Toplantımızı Sheraton Ankara Hotel’de gerçekleştirmeyi planladık. Toplantı süresince önceki toplantılarımızda olduğu gibi dünyada dermatolojik cerrahi konusunda söz sahibi değerli bilim adamlarının katılımıyla konferanslar ve pratik uygulamaların yapılabileceği kurslar düzenlenecektir. Uygulamalı Anatomi kursumuza ve meslektaşlarımızın deneyimlerini sözel olarak paylaşabilecekleri serbest kürsü oturumuna da programda yer verilecektir.

Dermatolojik Cerrahi alanındaki bilgilerin güncellenip, paylaşılacağı 7. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri boyunca siz değerli meslektaşlarımız ile birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygı ve sevgilerimizle,

Ali KARAKUZU
Kongre Başkanı

Seher BOSTANCI
Dernek Başkanı

Ekrem CİVAS
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin