7. Ulusal Sepsis Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Ankara Şehir Hastanesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.dcyogunbakim.org.tr
DAVET
7. Ulusal Sepsis Sempozyumu, TDCY ev sahipliğinde, Sağlık Bakanlığı katılımı ve ilgili derneklerin desteğiyle 9 Eylül 2019 günü Ankara Şehir Hastanesi, idari bina 2. kat toplantı salonunda yapılacaktır. Tüm gün sürecek toplantı, ücretsiz olup, katılımcıların kontenjan sınırı nedeniyle kayıt yaptırması zorunludur.

Kayıt olmak için [email protected] adresine (isim-soy isim / kurum / görev bilgisi) mail gönderilmelidir.

Ulusal Sepsis Sempozyumumuz; Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD), Türk Cerrahi Derneği (TURKCER), Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği (HİDER), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği (TİHUD) Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (KLİMİK), Türk Toraks Derneği, Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği (EKMUD) ve Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) katkılarıyla gerçekleştirilmektedir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.