7. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Eylül - 03 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE WEB SİTESİ
2021.turkcess.net
DAVET
Değerli meslektaşımız;

VII. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi” başlıklı disiplinler arası kongre 1- 3- Eylül 2021 tarihleri arasında “Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi” işbirliği ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde gerçekleştirilecektir.

Kongrenin ana teması “Toplumsal Değişim ve İnovasyon” olarak belirlenmiştir. Kongremizde Türkçe, İngilizce, Rusça ve Diğer Türk Dillerinde sunum yapılabilecektir. VII. TURKCESS kongresi daha önceki yıllarda Sinop, Gaziantep, Üsküp, Bakü ve son olarak da 2019 ve 2020 yılında İstanbul gerçekleştirilmiştir.

TURKCESS etkinliklerine yirmiden fazla ülkeden yüzlerce akademisyen katılmıştır. TURKCESS 2021’de yapılacak olan kongremiz; araştırmacıların, yüksek nitelikli akademik bir toplantıda, dünyanın farklı bölgelerinden akademisyen ve uygulayıcılar ile tanışarak, birebir irtibatla kendi iletişim ağlarını genişletme fırsatı bulacakları bir platform sağlamaktır.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. M. Engin DENİZ

Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin