7. Uluslararası Uygulamalı Sosyal Bilimler Kongresi-C-IASOS 2023

KONGRE TARİHİ
13 Kasım - 15 Kasım 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
iasoscongress.org
DAVET
Değerli Katılımcılar

13 - 15 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan VII. Uluslararası Uygulamalı Sosyal Bilimler Kongresinde (C-IASOS – 2023) sizleri ağırlayacak olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Kongre Malta Üniversitesi, Moldova Ekonomik Çalışmalar Akademisi (ASEM) ve Rijeka Üniversitesi (Hırvatistan) işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

Kongre son 3 yıl boyunca %60 (30 farklı ülke), %65 (30 farklı ülke) ve %69 (31 farklı ülke) düzeyinde yabancı katılımı ile gerçekleşmiştir. Bu yıl Türkiye’den katılımcı oranı %45 ile sınırlı olacaktır. Bu özelliği ile YÖK- Atama, Teşvik vb tüm kriterler sağlanmaktadır.

Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir. Ancak Kongre kitabı İngilizce olacaktır.

Kongremizin temel amacı, Sosyal ve Beşeri Bilimler, Eğitim Bilimleri, Spor Bilimleri, Güzel Sanatlar, Doğa Bilimleri ve Mühendislik alanlarındaki bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimlerin paylaşılmasına, geliştirilmesine ve yeni perspektiflerin oluşmasına aracılık ederek medeniyetimizin gelişmesine katkıda bulunmaktır. “Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Uygulanabilir Bilgi” mottosu ile varlığını sürdüren kongremizin bu yılki teması “Dijital Dünyada Finansal Risk Yönetimi” olacaktır.

Siz değerli bilim insanlarını 13 - 15 Kasım 2023 tarihleri arasında Hibrit (Yüzyüze ve Çevrimiçi) gerçekleşecek olan VII. Uluslararası Uygulamalı Sosyal Bilimler Kongresinde (C-IASOS – 2023) görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Saygılarımızla
C-IASOS Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.