8. Anatomi Kış Günleri

KONGRE TARİHİ
22 Ocak - 24 Ocak 2020

KONGRE ŞEHRİ
Trabzon, Türkiye
KONGRE YERİ
Prof. Dr. Osman Turan Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.anatomikisgunleri.org
DAVET
Anatomi Ailesinin Değerli Üyeleri,

Anatomi camiasında geleneksel hale gelen Anatomi Kış Günleri’nin 8.’si 22-24 Ocak 2020 tarihleri arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Sosyal programın ağırlıklı olacağı kış toplantımızı üniversitemiz ana kampüsü içerisinde bulunan Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlemeyi planlamaktayız.

Toplantımız süresince hem Karadeniz’in güzel kenti Trabzon’u hem de ülkemizin en güzel yerlerinden olan Karadeniz bölgesinin doğal ve tarihi yerlerini gezme fırsatı bulacaksınız. Bilimsel, sosyal program ve konaklama seçenekleri hazırlanmakta olup yakın bir zamanda siz değerli katılımcılarla paylaşılacaktır. Anatomi ailesinin tüm üyelerinin katılımından ve sizleri ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız.

Kongre Başkanı

Prof. Dr. M. Haluk ULUUTKU

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin