8. Disiplinler Arası Üroonkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Aralık - 11 Aralık 2022

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Otel

KONGRE WEB SİTESİ
disiplinlerarasiuroonkoloji2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği, Türk Üroonkoloji Derneği ve Türk Tıbbi Onkoloji Derneği ile birlikte gerçekleştireceğimiz Disiplinlerarası Üroonkoloji Kongresi’nin 8. si 9-11 Aralık 2022 tarihleri arasında uzun bir pandemi dönemi sonrasında yüz yüze gerçekleştirecek olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. İlkini 2009 yılında gerçekleştirdiğimiz ve iki yılda bir dönüşümlü olarak her üç derneğin sıra ile ev sahipliğini yaptığı kongremiz bu yıl Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği’nin ev sahipliğinde yapılıyor.

Üroonkoloji alanında multidisipliner yaklaşım konusunda ülkemizde öncü olan derneklerimizle bu geleneği yıllardır sürdürmekten büyük bir onur duymaktayız. Bu yıl kongre programımızda nitelikli bilimsel içeriğin yanı sıra pandemi nedeniyle ertelediğimiz prostat kanseri konsensus toplantısını da gerçekleştireceğiz.

Üroonkolojide en güncel konuları, ülkemizin bu alandaki değerli bilim insanları ile birlikte gözden geçirmek üzere Üroonkoloji’ye kendini adamış tüm meslektaşlarımızı, aramızda görmek ve bilgilerimizi paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Gökhan Özyiğit
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Güven Aslan
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Murat Dinçer
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin