8. DOD Dermatoloji Gündemi

KONGRE TARİHİ
07 Eylül - 10 Eylül 2023

KONGRE ŞEHRİ
Van, Türkiye
KONGRE YERİ
Van Evliya Çelebi Mtal Uygulama Oteli

KONGRE WEB SİTESİ
www.doddermatoloji.org
DAVET
Saygıdeğer meslektaşlarımız,

Dermatoonkoloji Derneği ve Dermatolojik Eğitim ve Klinik Araştırmalar Derneği iş birliği ile düzenlenen ve genel dermatoloji, immünoloji ve onkolojik dermatoloji alanındaki bilgi ve deneyimleri, yenilikleri ve son gelişmeleri aktarmayı ve paylaşmayı hedef aldığımız DOD Dermatoloji Gündemi ‘nin sekizincisi 7-10 Eylül 2023 tarihlerinde özel bir kültür turizmi beldesi olan Van’da yapılacaktır.

İki yılda bir yapılan kongremiz için ülkemizin sıradışı kültürel ve doğal güzelliği olan bölgelerini seçmeye özen göstermekteyiz. Cumhuriyetimizin 100. yılında sizlerin değerli katkılarıyla bilimsel paylaşımlarımızın en üst düzeyde olduğu dinamik bir platform oluşturmanın yanısıra aynı zamanda sosyal yönü de güçlü, renkli bir kongre atmosferi yaratmayı amaçlıyoruz.

Kongremizde sizleri görmek bizi onurlandıracak, destekleriniz ise mutlu kılacaktır. Katılımlarınız ve katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, sağlık ve esenlikler dileriz.

Düzenleme Kurulu Adına
Saygılarımızla,

Prof. Dr. Dilek Bayramgürler
Kongre Eş Başkanı

Doç. Dr. Meltem Türkmen
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.