8. Erciyes Pediatri Akademisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Mayıs - 14 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Kayseri, Türkiye
KONGRE YERİ
Sabancı Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.erciyespediatriakademisi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Kayseri Çocuk Sağlığı Derneği olarak düzenlediğimiz Erciyes Pediatri Akademisi Kongrelerinin sekizincisinde sizleri Kayseri’de görmekten onur duyacağız. Kongremiz 12-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanının özellikle genel pediatri ve aile hekimlerini ilgilendiren en temel konuları son bilimsel gelişmeler ışığında alanının yetkin bilim insanları tarafından tartışılacaktır.

Covid-19 pandemisi her alanda olduğu gibi bilimsel toplantıların düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi konusunda da ciddi zorluklar oluşturmuştur. Bu nedenle geçen yıl yaptığımız 7. Kongremiz tamamen çevrimiçi olarak düzenlenmişti. Umarız bu yıl ki toplantılarımızı yüz yüze gerçekleştirir, özlediğimiz bilimsel ve sosyal havayı tekrar soluyabiliriz.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, 50 yılı aşkın süredir başta Kayseri ve çevresi olmak üzere tüm ülkemize ve hatta artık bölgemizdeki ülkelere sağlık hizmeti veren önemli bir kurumdur. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalımız yaklaşık 40 yıldır temel tıp eğitiminin yanı sıra genel pediatri ve pediatrinin yan dalları alanında çok sayıda hekim yetiştirmiştir. Bugün bu hekimler ülkemizin dört bir yanında sağlık hizmeti ve önemli akademik görevler üstlenmektedir. Güncel bilgilerin paylaşılıp anıların tazeleneceği ve yeni dostlukların kurulacağı, yerel güzelliklerin keşfedileceği güzel bir kongrede buluşmayı diliyorum.

Prof. Dr. Duran ARSLAN
Kongre Başkanı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.