8. İstanbul Hipofiz Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
14 Nisan - 15 Nisan 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Şişli Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulhipofiz.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Hızla çoğalan ve sürekli değişen bu bilgi çağında, tecrübe ile bilginin birlikte kullanılması her geçen gün daha da önem kazanmaktadır.

Bu amaç çerçevesinde, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Hipofiz Hastalıkları ve Tümörleri Uygulama ve Araştırma merkezi olarak, 8. İstanbul Hipofiz Sempozyumu, Hipofiz Adenomlarının Tedavisinde Endoskopik Endonozal Kafa Tabanı Cerrahisi Kursu ve 6. Hipofiz Hastalıklarında Hemşirelik Bakımı Kursu’nu düzenliyoruz. Hipofiz Adenomlarının Tedavisinde Endoskopik Endonozal Kafa Tabanı Cerrahi Kursu 14 Nisan 2023 tarihinde İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde, 6. Hipofiz Hastalıklarında Hemşirelik Bakımı Kursu 14 Nisan 2023 tarihinde Radisson Şişli Otelde, 8. İstanbul Hipofiz Sempozyumu ise 15 Nisan 2023 tarihinde Radisson Şişli otelde düzenlenecektir.

Sizleri bilgi ve tecrübenin paylaşılması amacıyla aramızda görmeyi ümit ediyoruz.

Saygılarımızla

Düzenleme Kurulu Adına
Prof .Dr. Pınar Kadıoğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.