8. Sivas Romatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
03 Eylül - 05 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.sivasromatolojigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği Sivas Şubesi olarak geleneksel hale getirdiğimiz Sivas Romatoloji Günleri’nin 8.’sini 3 – 5 Eylül 2021 tarihleri arasında online olarak düzenlemeye karar verdik. Pandemi sürecinin yarattığı riskleri ortadan kaldırmak amacıyla online olmasına karar verdiğimiz bu toplantımızın sizlerle kucaklaşamadığımız son toplantımız olmasını umuyoruz.

Daha önceki toplantılarımızda olduğu gibi sizlerin göstereceği yoğun ilgi ile gerçekleştireceğimiz bu yılki sempozyumumuzda da görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte romatoloji alanıyla ilgili son gelişmeleri paylaşacağız ve tartışacağız. Ayrıca sizlere bu yılda önceki yıllarda olduğu gibi romatizmal hastalıkların tanı ve tedavisine yönelik son güncellemelerin yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapmayı hedefledik. Programımızda bilimsel oturumlar, paneller, uydu sempozyumları ve meslektaşlarımızın araştırmalarını sunacakları sözlü bildiri oturumları yer almaktadır.

Bir arada olamasak da, online olarak sempozyumumuzu gerçekleştirip, zengin bilimsel programımızla sizlerle buluşacak olmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Prof. Dr. Sami Hizmetli
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin