8. Türkiye Tiroid Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Aralık - 15 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Green Park Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tiroidkongresi2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri bu yıl 14-15 Aralık 2018 tarihinde Ankara’da yapılacak olan 8. Türkiye Tiroid Hastalıkları Kongresine, Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği adına davet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Bu kongre, tiroid hastalıklarına ilgi duyan ve bu hastalıkları çözmeye çalışan uzmanları ve bilim insanlarını biraraya getiriyor. Kongrede tiroid hastalıklarıyla ilgili çelişkili konuları ve çözüm yolllarını tartışma fırsatı bulacağız.

Kongre bilimsel programı; tartışmalı konuları ve yeni ortaya konulmuş gelişmeleri bulacağımız sempozyum ve konferanslardan oluşuyor. Tiroid Kongresinin, tiroid hastalıklarının tanı ve tedavisindeki son gelişmelerle ilgili kapsamlı bir güncelleme sağlayacağına inanıyoruz. Diğer taraftan meslektaşlarımızın çalışmalarını sunacakları poster ve sözel bildiri oturumları da kongreye ayrı heyecan katacaktır.

Kongre programı öncesinde İleri Seviye Tirod Ultrasonografi Kursu düzenliyoruz. Daha önceki yıllarda da başarıyla yapılmış olan ve konusunda deneyimli arkadaşlarımızın görev alacağı bu kurs, tiroid ultrasonografisindeki gelişmeler yanı sıra, günlük pratikte çok gerekli bilgileri ve uygulamaları örnek olgular eşliğinde bizlere öğrenme fırsatı sağlıyor.

Bilimsel olarak aradığımızı bulabileceğimiz, bunun yanısıra dostluklarımızı daha da geliştireceğimiz ve iyi duygularla hatırlayacağımız bir Tiroid Kongresi yaşamak için, Aralık ayında güzel şehrimiz başkent Ankara’da birarada olmayı ümit ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Sevim GÜLLÜ
Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği Başkanı

Prof. Dr. Ersin Akarsu
8. Türkiye Tiroid Hastalıkları
Kongresi Bilimsel Kurul Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin