8. Ulusal 2. Uluslararası Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ekim - 27 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Kemer, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.veterinergidahijyenikongresi.org
DAVET
eğerli Bilim İnsanları;

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı olarak 24-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya/Kemer’de gerçekleştirileceğimiz VIII. Ulusal / II. Uluslararası Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi’nde sizleri de aramızda görmekten büyük onur ve mutluluk duyacağız. Kongremizde, gıda hijyeni ve teknolojisine yönelik konularda faaliyet gösteren başta üniversitelerimizin ilgili bölümleri, kamu ve özel sektör çalışanlarını bir araya getirebilmeyi, bilimsel ve teknolojik yenilikleri paylaşmayı ve sektöre ait problemler için çözüm önerilerini ortaya koymayı amaçlamaktayız.

Gıda sektöründe yaşanan değişim ve gelişimleri takip etme ve teknolojiyle daha sürdürülebilir bir gıda geleceği yaratma amacıyla sektörün önemli mensuplarının buluşacağı kongremiz Sherwood Exclusive Kemer’de gerçekleştirilecektir. Değerli bilim insanları ile kamu ve özel sektör mensuplarının çalışmalarını sunma, bilgi ve tecrübelerini paylaşma ve güncel konuları tartışma fırsatları yakalayacağı kongremizde, sizleri Akdenizin incisi Antalya/Kemer’de misafir etmekten mutluluk duyarız.

Saygı ve Sevgilerimizle,

Düzenleme Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Özen YURDAKUL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin