8. Ulusal Alzheimer Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Nisan - 15 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Acapulco Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.alzheimer2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Alzheimer Derneği, bundan 7 yıl önce, geçmişinde birçok kez yaptığı gibi öncülüğü üstlenerek, demans ve Alzheimer hastalığını tüm boyutlarıyla ele alan, bunun yanında ulusal sorunları ve öncelikleri belirlemeyi hedefleyen Ulusal Alzheimer Kongresi girişimini başlatmıştı. O zamandan beri her yıl düzenlediğimiz toplantımız bu girişimin yerindeliğini ve önemli bir ihtiyacı karşıladığını bize tekrar tekrar gösterdi.

Bu yıl da ülkemizde demans spektrumundaki tüm hastalıkların tartışıldığı "8. Ulusal Alzheimer Kongresini " 12-15 Nisan 2018 tarihleri arasında Yavru Vatan Kıbrıs'da, Acapulco Resort Otel’de düzenleyeceğiz.

Bilimsel program, alanında uzman ulusal ve uluslararası konuşmacıların katılımıyla Alzheimer Hastalığı odaklı panel ve konferanslar yanında, diğer demansiyel süreçlerin tanı ve tedavisinde pratiğe yönelik oturumlardan oluşacak. Etiyolojiden kliniğe, genetikten tedaviye uzanan farklı boyutların sunulacağı, ülkemizdeki sorunların, çözümlerin ve önceliklerin tartışılacağı toplantımızı değerli firmalarımızın destekleri ve sizlerin katılımıyla birlikte gerçekleştirmeyi yürekten umuyoruz.

Türkiye Alzheimer Derneği olarak başlattığımız bilimsel platformu ve Ulusal Kongre'mizin devamını birlikte getirmek ve başarısını birlikte paylaşmak dileğiyle…

Prof. Dr Murat EMRE
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Işın Baral KULAKSIZOĞLU
Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin