8. Uluslararası EMI Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Kasım - 19 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.emissc.org
DAVET
Kıymetli Bilim İnsanları, Girişimci ve Yöneticiler;

Yönetim, girişimcilik, iletişim, eğitim ve ekonomi başta olmak üzere sosyal bilimlerin tüm alanlarında 2018 yılından bugüne organize edilen EMI Uluslararası Girişimcilik Sosyal Bilimler Kongresi’nin sekizincisi 17-19 Kasım 2022 tarihlerinde Türkiye’nin ve dünyanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran Aksaray-Kapadokya’da Aksaray Bilim Merkezi ev sahipliğinde hibrit (yüz yüze ve çevrimiçi) olarak düzenlenecektir.

Çok paydaşlılığı ve katılımcılığı en üst düzeyde tutan EMI Kongresi, akademisyenlerin, girişimcilerin, sanatçıların, STK, kamu ve özel sektör yöneticilerinin katılımları ile akademik, sosyal ve kültürel sermayenin geliştirilmesine azami düzeyde katkı sunmakta olup, bu çerçevede kültürel bir gezi de düzenlenecektir. Kongremiz BAİBU, TEAM University, Cambridge International University, Jizzakh State Pedagogical Institute (Özbekistan), Doğu Akdeniz Üniversitesi (KKTC), University of Stavanger (Norveç), Vizyon Üniversitesi (K.Makedonya), İstanbul Nişantaşı Üniversitesi ve Turan Üniversitesi (Kazakistan) işbirliği ile organize edilmektedir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.