8. Uluslararası Maden Makinaları ve Teknolojileri Kongresi-IMMAT 2021

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 15 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.immat.org.tr
DAVET
Gelişmekte olan ülkeler sınıfındaki ülkemizde, madencilik son yıllarda daha fazla ilgi odağı haline gelmiştir. Ülkemiz madencilik potansiyeli oldukça zengin olmasına karşın, maden üretimi ve işlenmesinde kullanılan alet, makina ve donanımların büyük bir kısmı yurtdışından ithal edilmektedir. Makina ve donanım ithaline oldukça yüksek meblağlar ödenmesine karşın, ithal edilen makina ve donanımlarından istenen verimin alınamadığı durumlarla da sıkça karşılaşılmaktadır. Hem üretici hem de ülke açısından gereksiz maddi kayıplara yol açan bu gibi durumların aşılması, ülke ekonomisi açısından da oldukça önemli hususlardan biridir.

8. Uluslararası Maden Makinaları ve Teknolojileri Kongresi, IMMAT 2021’un ana hedefleri; uluslararası düzeyde üretici, tüketici ve akademik çevreleri bir araya getirerek maden makina ve donanımları konusunda dünyadaki gelişmeleri tartışmak, bilinçli makina ve donanım seçimini ve yerli teknoloji üretimini desteklemek adına yararlı bir platform oluşturmaktır.

Bu bağlamda, ülkemiz madenciliğinin gelişmesi, iş sağlığı ve güvenliğinin artması ve maden makinaları üretim ve tüketiminde gelişme sağlanması adına koyacağınız katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Gelişen Türkiye’nin incisi İzmir’de sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Halil KÖSE ve Dr. Çelik TATAR
Kongre Başkanları

Aykut AKDEMİR
TMMOB Mad. Müh. İzmir Şub. Baş.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin