8. Uluslararası Sağlık ve Spor Bilimlerinde Akademik Çalışmalar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
11 Mart - 12 Mart 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ismsemp.com
DAVET
Bilim, belli kurallar içinde ve test edilebilir sonuçlar üreten sistematik bir çalışma ya da çalışmalar olarak tanımlanabilmektedir. Bilimsel çalışmalar hem yeni buluşların, keşiflerin yapılmasını hem de bilinen gerçeklerin ve bilimsel ilkelerin yeni yorumlarının yapılabilmesini sağlamaktadır. Bilimsel çalışmalar yeni bir bilgi üretmek, bilgiyi geliştirmek veya mevcut bilinenlere katkıda bulunmak için yapılan planlı araştırmaların bütünüdür. Araştırmalar gerçeğin peşinde, gerçeği ortaya çıkarabilmek amacıyla atılan adımlar, akıldaki sorulara cevap aramak için organize ve sistematik bir yoldur.

Sağlık araştırmalarının amacı ise sağlığı geliştirmek, insan sağlığını tehdit eden hastalıklara karşı tedavi yöntemlerini araştırmak, bilinen yöntemleri geliştirmek, tedavisi mevcut olmayan hastalıkların tedavi yöntemlerini ve insan vücudunu zinde tutmanın yollarını araştırmak olarak tanımlanabilir.

Bu sempozyum tıp ve spor konularını kapsayan bilimsel çalışmaların sunulabildiği, genç araştırmacıları tecrübeli araştırmacı ve akademisyenlerle buluşturan ve yeni ufukların açılmasında faydalı olmayı hedef edinmiş akademik bir etkinliktir. Bilim insanları bu sempozyumda bilimsel çalışmalardan kendi alanlarıyla ilgili olan konularda yapılan çalışmalardan örnekler bulacaklardır. Araştırıcılar bu sempozyumda sağlık ve spor alanlarında ne tür çalışmaların yapıldığını, neleri yapılabileceklerini ve hangi problemlerin hala mevcut olduğunu tartışabileceklerdir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.