9. Avrasya Acil Tıp Kongresi-TATKON 100. Yıl Ulusal Kongresi ve 2. Acil ve Kritik Hastada Ultrasonografi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Kasım - 12 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Lara, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Nirvana Cosmopolitan Otel Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.eacem.org
DAVET
Değerli Meslektaşımız,

Türkiye Acil Tıp Derneği olarak sizleri Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır bir şekilde titizlikle hazırlandığımız TATKON "100. Yıl" Ulusal Kongresi ile bir arada düzenlenecek olan 9. Avrasya Acil Tıp Kongresi ve 2. Acil ve Kritik Hastada Ultrasonografi Sempozyumu’na davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum.

Türkiye Acil Tıp Derneği’nin küresel bilimsel misyonuna uygun şekilde konusunda önde gelen, deneyimli, yerli ve yabancı konuşmacıların yer aldığı zengin bir bilimsel program planlıyoruz. Acil tıp uzmanları ve asistanlarının mesleki uygulamalarına, klinik pratiklerine, akademik yükselmelerine, çalışma şartları ve özlük haklarına olumlu katkılar sunacak konuları ve konularında uzman konuklarımızı titizlikle belirleyecek ve sizlerle buluşturacağız. Acil tıp uzmanları, asistanları ve diğer tüm branşlardan katılımcıların ilgiyle takip edebilecekleri kapsamlı bir bilimsel program için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Tüm katılımcılarımızın dinlenebilecekleri ve güzel vakit geçirebilecekleri, yine sizler için planladığımız harika sosyal etkinlikler ile unutulmayacak kongrelerden birisi olması için elimizden geleni yapmaya söz veriyoruz.

Uluslararası boyutu giderek güçlenen kongremiz yine TTB tarafından kredilendirilecektir.

Yoğun çalışma ortamlarımızdan uzaklaşacağımız, bilimsel içeriği ile mesleki bilgilerimizi arttırmanın yanı sıra sosyal içeriği ile eğleneceğimiz kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

9 – 12 Kasım 2023’te 9. Avrasya Acil Tıp Kongresi, TATKON "100. Yıl" Ulusal Kongresi ve 2. Acil ve Kritik Hastada Ultrasonografi Sempozyumu’nda buluşmak dileği ile,

Saygılarımla,

Prof. Dr. Serkan Yılmaz
Türkiye Acil Tıp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.