9. Endokrinoloji-Metabolizma Hastalıkları Kadın Sağlığı ve Gebelik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
05 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
gebelikveendokrinsempozyumu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Son dönemde yaşadığımız pandemi süreci bilimin, bilimsel veriyi paylaşmanın önemini bizlere bir kere daha gösterdi. Bu nedenle, biz bilim insanlarına düşen kendi alanlarımızdaki gelişmeleri bilimsel çerçeveden uzaklaşmadan meslektaşlarımıza doğru kanallarla aktarmaktır. Bu amaçla, artık geleneksel hale gelen “Endokrinoloji / Metabolizma Hastalıkları, Kadın Sağlığı ve Gebelik Sempozyumu”nun bu yıl 9. sunu düzenleyeceğiz.

Sempozyumumuz’da kadının hayatında çok önemli bir yer alan gebelik sürecindeki karşılaşılan endokrinolojik sorunlar dışında, yaşam boyu kadın sağlığı ile ilgili konulara da yer veriyoruz. Birçok farklı branşta, alanında uzman konuşmacılarımızla yeni gelişmelere ışık tutma gayesinde olacağız.

Her zaman olduğu gibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de anmadan ve bu yöndeki sosyal aktiviteler ile beraber kutlamadan geçmeyeceğimizi ayrıca belirtmek isteriz.

Hep beraber kadın sağlığı ile ilgili birçok farklı alanda günceli yakalamak adına Sempozyumumuz’a katılmanız dileği ile sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. İlhan YETKİN
Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. Mehmet Ayhan KARAKOÇ
EMEK Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.