9. Nörolojik Yoğun Bakım Sempozyumu-NYB 2021

KONGRE TARİHİ
21 Mayıs - 23 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.nyb2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nöroloji Derneği Nöroyoğun Bakım Bilimsel Çalışma Grubu tarafından düzenlenen 9. Nörolojik Yoğun Bakım Sempozyumumuz 21-23 Mayıs 2021 tarihinde yapılacaktır.

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 Pandemi süreci nedeni ile Online olarak yapılacak olan bu Sempozyumumuzda ne yazık ki geleneksel hale gelmiş olan “KardiyopulmonerResusuitasyon”, “Mekanik Ventilasyon Kursu”, “Nörolojik Yoğun Bakımda Temel İlkeler Kursu” ve “Nutrisyon Kursu” yapılamayacaktır. “Nörolojik Yoğun Bakım Hemşireliği Kursu” ise Sempozyumumuzun hemen öncesinde yer alacak olan Nöroloji Hemşirelik Koordinasyon grubu ile ortaklaşa düzenlenen Webinar ile temsil edilecektir.

Bu sempozyumda nöroloji uzmanlarımız ve eğitim aşamasındaki genç nörologlarımız ile “Nörolojik Yoğun Bakım” ile ilgili temel konular ve uygulamalar en son gelişmeler ışığında yapılan güncellemeler ile yurtiçi ve yurtdışından katılan deneyimli uzmanlar tarafından tartışılacaktır. Nöroyoğun bakım hastalarında monitorizasyon, Biyobelirteçler, temel girişimler ve nutrisyon gibi ana konularımız da kursları telafi etmek amacı ile anlatılacaktır. Bilimsel içerik ve konuşmacı kalitesi ile bir nöroloğun gereksinimi olan en güncel nörolojik yoğun bakım bilgilerini ve uygulamalarını eksiksiz bir şekilde karşılayacak olan sempozyumumuzda sizlerle bir arada olmak istiyoruz.

Nöroyoğun Bakıma gönül veren tüm meslektaşlarımızı davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Türk Nöroloji Derneği Nöroyoğun Bakım Bilimsel Çalışma Grubu Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin