9. Uludağ Genel Cerrahide Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
28 Nisan - 30 Nisan 2023

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Çelik Palas Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
uludaggenelcerrahi.org
DAVET
Değerli meslekteşlarımız,

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı tarafından düzenlenecek 9. Uludağ Genel Cerrahi de Güncel Yaklaşımlar Toplantısı’nın 28-30 Nisan 2023 tarihlerinde Çelik Palas Hotel/Bursa’ da gerçekleştirileceğini bildirmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Geleneksel hale gelen ve genel cerrahinin çeşitli dallarındaki güncel gelişmeleri farklı fakültelerden de gelen değerli bilim insanlarının katılımları ile birlikte daha da zenginleştireceğimizi umuyoruz. Toplantı programında canlı ameliyatlar ve sözlü bildiriler de yer alacaktır.

Toplantımızın her zaman olduğu gibi, sizlerin katkıları ve destekleriyle daha interaktif ve bilimsel düzeyi yüksek geçeceğine inanıyor, ilginiz ve değerli katılımlarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Toplantı Başkanı
Doç. Dr. Pınar Taşar
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
Genel Cerrahi ABD

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.