9. Uludağ Meme Kanseri Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
27 Haziran - 29 Haziran 2024

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Merinos AKKM

KONGRE WEB SİTESİ
uludagmemekanseri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Onkoloji pratiğinin baş döndürücü bir hızlı değiştiği günümüzde, üretilen bilginin de aynı hızda muhataplarına ulaştırılması, nitelikli bir sağlık hizmeti için elzemdir. Ülkemizde bu amaca hizmet eden birçok nitelikli toplantıların düzenlenmesi görmek gelecek adına umut vericidir.

Sempozyumda bilimsel paylaşımların yanısıra, Multidisipliner bir uygulama alanı olan onkoloji pratiğinde birlikte çalıştığımız diğer Bilim adamları, uzmanlık alanları mensuplarının da katıldığı oturumlar ile günlük uygulamalar sırasında yaşanan sorunlara da çözüm yolları aranacaktır.

Meme kanseri ülkemizde de dünyada olduğu gibi en sık görülen kadın kanseridir. Ancak erken tanı, önleme ve tedavi alanındaki gelişmeler ile ölüm oranları azalmıştır. Hastalıktan kurtulan bireylerin yaşamlarını kaliteli sürdürmek adına komplikasyonların önlenmesi ve giderilmesi üzerinde ciddiyetle durulması gereken temel sorunlardan biri olup, sempozyum sırasında düzenlenen Halk Okulu ve Kurs uygulamaları ile konuya açıklık getirilmeye çalışacaktır.

Dokuzuncusu düzenlenecek olan gelenekselleşen sempozyumunuza katkıda bulunan değerli bilim adamlarına, destek veren sivil toplum kuruluşlarına, yerel yönetim yetkililerine tek tek teşekkür ederiz.

Değerli katkılarınızı bekliyoruz, sempozyumda görüşmek dileklerimizle...

Prof. Dr. Türkkan Evrensel
Sempozyum Eş Başkanı

Prof. Dr. Atilla Soran
Sempozyum Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.