9. Ulusal Çocuk Romatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Nisan - 19 Nisan 2025

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Selectum Family Resort Belek

KONGRE WEB SİTESİ
cocukromatolojikongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Romatoloji Derneği olarak düzenlediğimiz ve ülkemizde bu alanda önemli bir etkinlik olan 9. Çocuk Romatoloji Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Kongremiz 16-19 Nisan 2025 tarihinde güzel şehrimiz Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Bu yılki kongremiz, Çocuk Romatolojisi’ndeki en güncel gelişmeleri ve araştırmaları paylaşmak, alanında uzman hocalarımız ve araştırmacılar ile bir araya gelmek için önemli bir fırsat sunacaktır. Kongremizde Çocuk Romatolojisi ile ilgili temel konuların ve sorunların ele alındığı paneller, interaktif konuşmalar ve uzmanına danış oturumları, sözel ve poster sunumları ve kursumuz yer alacaktır. Katılımınız, Çocuk Romatolojisi alanında bilgi alışverişini artıracak ve ortak çalışmalar için yeni fırsatlar yaratacaktır. Ayrıca, genç meslektaşlarımız için de ilham verici bir ortam oluşturacağımıza inanıyoruz.

Kongremizin hedefi, “Çocukların Ağlamadığı, Düşlerini Çizebildikleri Bir Geleceği Kurmak” olacaktır. Bu kongre, romatizmalı çocukların yaşam kalitesini iyileştirmeye yönelik çalışmaların sunulmasına ve tartışılmasına olanak sağlayacaktır. Çocuklarımızın fiziksel ve duygusal sağlığını en üst düzeyde tutmak, onların geleceğe umutla bakabilmelerini sağlamak için hep birlikte daha iyilerini yapacağımıza olan inancımız sonsuz.

Bilimsel paylaşımların yanı sıra, Antalya’nın tarihi ve doğal güzellikleri ile öne çıkan Belek bölgesinde yapılacak olan kongremizde keyifli bir sosyal program ile de sizlerle birlikte unutulmayacak anılar paylaşmayı ümit ediyoruz.

Bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşacağımız, dostluklarımızı pekiştireceğimiz 9. Kongremize, değerli destek ve katkılarınızı bekler, Çocuk Romatoloji Derneği olarak en içten saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Çocuk Romatoloji Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.