9. Ulusal Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Mart - 07 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Altın Yunus Resort and Thermal Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocuksolunum2020.org
DAVET
Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Derneğinin 9. Ulusal Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis kongresini, 5-7 Mart 2020 tarihleri arasında, İzmir, Çeşme Altınyunus Otelinde gerçekleştireceğiz.

Kongremizde çocuklarda solunum yolu hastalıkları, olgu örnekleri ile zenginleştirilmiş olarak, konferans, panel, uydu sempozyumlar, kurslar, sözlü ve poster sunumları ile geniş olarak tartışılacaktır. Hastalıklar, tanımlayıcı ve tedavi edici olduğu kadar, önleyici tıp açısından da ele alınacaktır.

21. Yüzyıldaki baş döndürücü bilimsel ilerlemeyi kaçırmamak ana hedefimizdir. Bu amaçla titizlikle seçilmiş güncel kongre konuları, konunun uzmanı olan deneyimli hocalarımızın(konuşmacılar) yanı sıra, ülkemiz tıbbı ve biliminin geleceği olan, bu yolda beraber yürüdüğümüz gençlerimiz tarafından sunulacak ve tartışılacaktır.

Zengin ve güncel bilimsel programla bilgilerimizi güncelleyen kongrelerimiz dostluklarımızın pekiştirilmesi ve hoşça vakit geçirme fırsatı da vermektedir. Yoğun bilimsel programdan arta kalan zamanlarımızı güzel geçirileceğimiz sosyal programımızın sizleri mutlu edeceğini umuyoruz.

Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Alerji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları başta olmak üzere çocuk göğüs hastalıkları alanına gönül veren herkesi kongremizde görmek bizleri mutlu edecektir. İzmir’in incisi Çeşmede buluşmak umuduyla saygı ve sevgilerimizle…

KONGRE BAŞKANI
Prof. Dr. Esen DEMİR

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin