9. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi-TÜKED 2023

KONGRE TARİHİ
13 Aralık - 17 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Bafra, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Limak Cyprus Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tuked2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli depremlerde, hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara şifa ve aziz milletimize baş sağlığı dileriz. Tüm Kamu Eczacıları Derneği olarak her yıl düzenlediğimiz kongremizin dokuzuncusunu, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında, 13-17 Aralık 2023 tarihleri arasında Limak Cyprus Hotel / KKTC'de gerçekleştireceğiz.

Her yıl giderek artan sayıda katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz kongrelerimiz, ülkemizde Kamu ve Hastane Eczacılığı alanında ilk ve tek dernek olan Tüm Kamu Eczacıları Derneği tarafından düzenlenen ve sizlerin katılımı ile zenginleşen bir ortam olmuştur.

Bu kongremizde de geniş bir yelpazeye sahip olan Eczacılık mesleğimizin birçok alandaki uygulamalarına değineceğiz. Deneyimlerimizi, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde, siz meslektaşlarımız ile mesleğimizdeki son gelişmeleri bu güzel platformda ele alacağız.

9. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nde katılım ve katkılarınızla oluşacak bilimsellik, arkadaşlık, sevgi, birlik ve beraberlik ortamında sizlerle keyifli ve yararlı bir kongrede buluşmanın heyecanını hissediyorum. Kongremizde buluşmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Uzm. Ecz. Gamze Korubük
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.