9. Ulusal Otoloji Nörotoloji Kongresi ve 11. Koklear Implantasyon Odyoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Mart - 12 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Calista Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
onoder2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Otoloji Nörotoloji Derneği 9. Kongresi bu yıl 10-12 Mart 2022 tarihlerinde Antalya Belek Calista Hotel salonlarında yapılacak. Corona Virüs pandemisi nedeni ile yüz yüze toplantılara 2 yıl ara vermek zorunda kaldık. Dokuzuncu kongremiz vesilesi ile sizlerle kucaklaşmayı sabırsızlıkla beklemekteyiz. Bir yıl önce sanal ortamda düzenlemiş olduğumuz 8. Kongremiz toplantı bilimsel organizasyonunun büyük gayreti ve sizlerin katılımı ile bir şölen haline dönüşmüş idi. Bu yılki kongremizin konu başlıklarını dikkatle oluşturduk. Sunumları için ise ülkemizin konusunda deneyimli bilim insanlarını bir araya getirdik. Covid pandemisinde varyantların dünya çapında tehditlini sürdürüyor olması nedeni ile yabancı bilim insanı misafir etmeyi düşünmedik.

Ülkemizin özellikle otoloji nörotoloji biliminde dünya çapında yaratmış olduğu katkı bilinen bir gerçektir. Bu durum gerçekleştirilen bilimsel araştırmaların kalitesi ve dönüştüğü̈ yayınlar ile de kendisini kanıtlamıştır. Özenle oluşturulmuş güncel konularda, bu döngüye katkıda bulunan bilim insanlarının sunumları hepimizin bilgilerinin yenilenmesi fırsatı verecektir. Bu bağlamda toplantıda farklı formatlarda oturumlar oluşturduk. Panel, yuvarlak masa tartışmaları, farklı bakış oturumları, konferans ve kurslar ile yoğun bir “iki buçuk gün” geçireceğiz. Ayrıca serbest bildiri sunumlar ve video sunumları ile bilimsel programa katkı oluşturulacaktır.

Sizlere duyduğumuz özlemi gidermek, iki yıllık aradan sonra kucaklaşabilmek için ilk kez kongre amaçlı deneyimliyor olduğumuz ve amaçlarımıza çok iyi hizmet edeceğinden şüphe duymadığımız Calista Hotelde 10 Mart tarihinde buluşmak dileği ile saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Prof. Dr. O. Nuri Özgirgin
Başkan - Otoloji Nörotoloji Derneği
Başkan - 9. Otoloji Nörotoloji Kongresi

Prof. Dr. Onur ÇELİK
Bilimsel Sekreter - 9. Otoloji Nörotoloji Kongresi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.