Aile Hekimliği Dermatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
02 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
Denizli, Türkiye
KONGRE YERİ
Park Dedeman

KONGRE WEB SİTESİ
www.dahedkongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Firma Yetkilileri,

Denizli Aile Hekimleri Derneği (DAHED) olarak 2008 yılından bu yana devam eden eğitim faaliyetlerimize bir yenisini daha ekleyerek; sizleri, DAHED AKADEMİ tarafından düzenlenen ‘AİLE HEKİMLİĞİ DERMATOLOJİ GÜNLERİNE’ davet etmenin gururunu yaşıyoruz.

2 Mart 2024 tarihinde sizin katkılarınızla gerçekleştireceğimiz sempozyumumuzu, aile hekimlerine başvuran hastalar, güncel dermatolojik tedavi ve uygulamalar göz önünde bulundurularak hazırlamaya çalıştık.

Sempozyumumuza Denizli başta olmak üzere tüm illerimizden siz değerli meslektaşlarımızın ve firmalarımızın katılımlarını heyecanla bekliyoruz.

Ulusal ve uluslararası alanda isim yapmış bilgi ve deneyim sahibi konuşmacılarımızın, misafir ettiğimiz hekimlerin ve yola çıktığımızda desteğini esirgemeyen firmaların kavuşacağı bu sempozyumda, birlikte olmak bize her zamanki gibi güç verecek, aile hekimliğinin değerini ve vizyonunu daha üst noktalara taşıyacaktır.

Vereceğiniz destek için sizlere şimdiden teşekkür ediyor, tüm meslektaşlarımızı ve firmaları sempozyumumuza davet ediyoruz.

SEMPOZYUM BAŞKANI
Uzm. Dr. Çiğdem Akaydın

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.