Akciğer Tıbbı Derneği Ulusal Kongresi 2022

KONGRE TARİHİ
02 Haziran - 05 Haziran 2022

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Acapulco Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.akcigertibbikongre2022.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Akciğer Tıbbı Derneği Ulusal Kongresi, 2-5 Haziran 2022 tarihleri arasında, Kıbrıs Acapulco Resort Otel'de gerçekleşecektir. Akciğerler pek çok klinik branşın ortak paydaşı olduğu bir tıp alanıdır. Bu bakımdan, akciğer hastalıklarının multidisipliner açıdan ele alınması klinik başarının ortaya çıkması için gereklidir. Akciğer patolojilerinde multidisipliner bir buluşma fikrinden yola çıkarak hazır­landığımız kongremizde akciğer hastalıklarının yükselen yıldızları olan siz genç hekimleri, her anlamda genç kalmayı başaran, alanında öncü olan deneyimli öğretim üyeleri ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Güncel bilimsel verilerin ışığında, farklı disiplinlerden farklı görüşlerin özgürce tartışılacağı kon­gremizde siz genç meslektaşlarımıza günlük klinik uygulamalarında kolayca uygulayabilecekleri pratik yaklaşımları, rahat ve özgür bir tartışma ortamında sunacağız. Sıkça karşılaştığınız ve zorlandığınız klinik sorunlara hep birlikte çözümler bulacağız. Olgu konseylerimiz ile multidisipliner konsey ortamını size canlı bir şekilde sunacağız ve sizin de katkılarınız ile bu konseyin bir parçası olmanızı sağlayacağız.

Yolunuz akciğerden geçiyorsa sizin de kongremizde bize katılmanızdan büyük mutluluk ve onur duyarız.

Saygılarımızla,
Akciğer Tıbbı Derneği Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.