AKETDER 2. Etik Araştırmaları Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ocak - 27 Ocak 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Arel Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
kongre.akademideetik.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri, 26-27 Ocak 2023 İstanbul’da Arel Üniversitesi ev sahipliğinde yapılacak olan AKETDER 2. Etik Araştırmaları Uluslararası Kongresinde görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

AKETDER 2. Etik Araştırmaları Uluslararası Kongresi 2023, Akademide Etik Derneği (AKETDER)tarafından Türkiye’nin saygın üniversitelerinden biri olan Arel Üniversitesinde gerçekleştirilecektir. “Etik” ana temasıyla birincisini gerçekleştireceğimiz ulusal kongremizin temel amacı, bilimsel çalışmalarda ve toplumda etik duyarlılığını attırmak ve toplumun tüm kesimlerinin etik ilkeleri ve değerleri benimseyip içselleştirmelerini sağlamaktır. Bu bağlamda etik konusunda farklı disiplinlerde ve alanlarda etik ile ilgili bilimsel çalışmaları teşvik etmek, daha geniş kitlelere ulaştırmak ve alan yazına katkı sağlamak hedeflenmektedir.

Kongre kapsamında; alanında önemli çalışmaları olan çağrılı konuşmacılar, paneller, sözlü bildiriler ve poster sunumları yer alacaktır. Ayrıca kongrede “En başarılı bildiri” ödülü de verilecektir. Kongre sunum dili Türkçe ve İngilizcedir.

Kongrenin yüz yüze yapılacaktır. Kongreye bildiri özeti gönderimi, 1 Haziran 2023 tarihinde başlayıp 3 Ocak 2023 tarihine kadar sürecektir.

Sizleri kongremizde görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Fahri APAYDIN

Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.