Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Daha Güzel Bir Yara Günü Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
20 Haziran - 21 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ankarayaragunu.org
DAVET
Değerli Misafirlerimiz,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültemiz'de 20-21 Haziran 2019 tarihlerinde düzenleyeceğimiz “Daha güzel bir yara günü” sempozyumuna sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

“Her yara doğru değerlendirilmeyi, başarılı ve güzel bir tedaviyi hak eder” diyerek geçen yıl ilkini yaptığımız “Güzel bir yara günü” sempozyumunda, bu toplantımızı sonraki yıllarda uluslararası katılımcılar ile birlikte geleneksel olarak yapmak arzusunda olduğumuzu söylemiştik. Bu yıl daha güzelini gerçekleştirebildiğimiz için sevinçliyiz.

Sizlerin katılım için göstermiş olduğu yüksek ilgi sebebi ile, daha büyük amfimizin bulunduğu Morfoloji Binamıza aldığımız bu ikinci sempozyumu önerileriniz doğrultusunda farklı konulara yer vererek ve daha fazla sayıda konuşmacı davet ederek iki günlük programla düzenleyeceğiz. Sempozyumda, İngiltere’den Nadine Hachach- Haram, Almanya’dan Axel Kramer ve Amerika’dan Chris Lessing nazik katkıları ile deneyimlerini bizlerle paylaşacaktır.

İstiklal Savaşımızın başlamasının 100. yılında düzenlemiş olmanın onurunu yaşadığımız bu toplantının çok başarılı geçmesi dileği ile, saygılar sunarız.

Prof. Dr. Hakan UNCU
Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. Gülfem ÇELİK
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin