Atrioventriküler Septal Defektler Sempozyumu 2021

KONGRE TARİHİ
21 Ağustos - 22 Ağustos 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
The Greenpark Pendik Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.avsd2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Dernek Üyeleri,

Bilindiği gibi pandemi koşulları nedeniyle Dernek olarak her yıl düzenlediğimiz en büyük bilimsel etkinliğimiz olan 2021 Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Pediyatrik Kalp Cerrahisi Kongresi’ni ve Seçimli Dernek Genel Kurulu’nu bu yıl gerçekleştiremedik. Ancak bu dönemde yönetim kurulu olarak çalışmalarımıza devam ettik, pandemi koşullarına adapte olarak çalışma gruplarının toplantılarını online “webinar”lar şeklinde ve daha kapsamlı olarak yaptık.

Toplantılara izin verilmesinin hemen ardından yasal zorunluluklar ve sponsorluk süreçlerini göz önüne alarak fiziki bir toplantının yetişebileceği en kısa ve en güvenli zamana hem kongrenin kısmen telafisi hem de gecikmeli olağan genel kurulumuzu gerçekleştirmek amacıyla iki günlük her yönüyle “Atrioventriküler Septal Defektler”’in tartışılıp konuşulacağı çok güzel konuşmalar içeren bir sempozyum planladık.

Bu sempozyumu 21-22 Ağustos 2021 tarihinde ulaşımın en kolay ve dolayısı ile katımın da en fazla olabileceği pandemi şartlarına uygun geniş salonları olan Sabiha Gökçen havalimanına yakın bir yerde İstanbul Pendik The Green Park Hotel konferans salonlarında gerçekleştireceğiz.

Oldukça çekici başlıklar içeren bu sempozyuma dernek üyelerimiz dışında çocuk kalp sağlığı ile uğraşan diğer disiplinlerden meslektaşlarımızın da katılımını bekliyoruz.

Faydalı ve verimli bir toplantı olması dileğiyle hepinize sağlık ve esenlikler diliyor, saygılarımızı sunuyoruz. Sempozyum ve genel kurul için hepinizi İstanbul’a bekliyoruz.

Saygılarımızla

Yönetim Kurulu adına

Prof. Dr. Ahmet Çelebi

Türk Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.