Baş Boyun Kanserleri Buluşmaları 2

KONGRE TARİHİ
07 Şubat - 08 Şubat 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.basboyuntumorleri.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,
Değerli Katılımcılar,

Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz ve farklı disiplinlerin bir araya geleceği Baş Boyun Kanserleri Buluşmaları Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşecek.

Sempozyum, baş boyun kanserlerinin etiyolojisinde yer alan ülkemizin aktif sorunu tütün ve tütün ürünlerinin kullanımının tartışılacağı oturumlarla açılacak. Ardından, onkolojide dikkat çeken güncel ve yeni başlıklara baş boyun kanserleri açısından bakacağız. Sonrasında, klinik yaklaşım, tedavi seçenekleri, yan etki yönetimi ve yaşam kalitesinin konuşma ve interaktif sunumlarla yer alacağı oturumlar birbirini izleyecek. Multidisipliner ve interaktif geçmesini umduğumuz toplantı için davetimizi kabul eden tüm konuşmacılara, oturum başkanlarımıza, düzenleme komitesine ve organizasyonda yer alanlara teşekkür ederiz. Son gönderim tarihi 1 Şubat 2020 olan sempozyumumuza bildirilerinizi bekliyoruz.
Baş boyun kanserlerinin her yönüyle yeniden gündeme geleceği sempozyumun verimli geçmesi temennisiyle 7‐8 Şubat 2020’de buluşmak üzere.

Saygılarımla

Prof. Dr. Beste Atasoy
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin