Bilhikem 4. Sosyal Bilimler Öğrenci Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
16 Nisan - 17 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.bilhikem.org/sempozyum
DAVET
Değerli Genç Bilim İnsanları,

Sizleri, 16-17 Nisan 2021 tarihleri arasında çevrimiçi mecralarda düzenlenecek olan 4. Sosyal Bilimler Öğrenci Sempozyumuna davet ediyoruz.

Eğitim kurumlarında sunulan ilimleri öğrendikten sonra sorgulamak, içselleştirmek ve kendi anlam dünyamızla harmanlayıp yeniden formüle edebilmek talep edilen öncelikli hedefler arasındadır. Üniversiteler sadece belirli derslerin öğretildiği yerler değil, yelpazesi çok geniş akademik faaliyetlerin icra edildiği mekânlardır. Öğrencilerin entelektüel gelişimlerine katkı sağlayabilecek faaliyetlerin başında da öğrencilerin kendi ürünlerini sunabilecekleri ve kendilerini sınayabilecekleri panel, konferans ve sempozyum gibi etkinlikler gelmektedir.

Bu gayeye matuf olarak Bilim ve Hikmet Araştırmaları Derneği’nin “Genç Akademisyenler Yetişiyor“* projesi kapsamında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğrenci topluluklarıyla (Bilge Gençlik Topluluğu, Düşünce ve Medeniyet Topluluğu) ortaklaşa düzenlediği Bilhikem 4. Sosyal Bilimler Öğrenci Sempozyumu icra edilecektir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin