Cerrahpaşa Behçet Hastalığı Sempozyumu-1

KONGRE TARİHİ
21 Şubat - 22 Şubat 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Fairmont Quasar İstanbul Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cerrahpasabehcet.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Behçet Hastalığı Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen I. Cerrahpaşa Behçet Hastalığı Sempozyumuna sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Toplantı 21-22 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul’da Fairmont Quasar otelde gerçekleşecektir.

Cerrahpaşa Behçet Hastalığı sempozyumunun içeriğini, hastalığın tanı ve tedavisinde güncellemelerin yanı sıra, bu alanda yapılan çalışmaları bir araya getirme fırsatı bulabileceğimiz ve daha da önemlisi genç araştırmacıların ilgisini çekebileceğimiz bir fırsata dönüştürebilme amacına uygun düzenlemeye çalıştık.

Yine ülkemizde ilk kez Behçet hastalarını davet ettiğimiz bir oturumu toplantıya ekledik. Hastalar ile bilimsel toplantı ortamında bir araya gelmenin bizlere ve hastalara karşılıklı farklı katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Hasta toplantısının ayrıntılarını ve katılım koşullarını sempozyum programında bulabilirsiniz.

Umarız siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ile Behçet hastalığında sürdürülebilir bir İstanbul buluşmasının ilk adımını atabiliriz.

Değerli katkılarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,
Melike Melikoğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin