Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 3. İç Hastalıkları ve 2. İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Eylül - 08 Eylül 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İ.Ü.C-Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ctfichastaliklarikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen “Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 3. İç Hastalıkları & 2. İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi” 7-8 Eylül 2024 tarihleri arasında İ.Ü.C - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.

İç hastalıklarında ilgi çeken konuların, bireysel deneyimlerin paylaşılarak aktif katılımlarla ele alınacağı ve tıptaki yeniliklerin gözden geçirileceği kongremizin aynı zamanda alanlarında uzmanlaşmış eski mezunlarımız ve Cerrahpaşa İç Hastalıklarına emek vermiş öğretim üyelerimizle bir araya gelmemiz için güzel bir fırsat yaratması hedeflenmiştir. Cerrahpaşalı olma ruhumuz ve ayrıcalığımız katılımlarınızla güçlenecektir.

Bilimsel ve sosyal anlamda başarılı geçmesini arzuladığımız kongremizde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Prof. Dr. Ahmet Merih Dobrucalı
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.