CİSEF 4. Uluslararası Cinsel Sağlık Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Şubat - 03 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Concorde Luxury Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.cisef2024.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Değerli firma temsilcilerimiz,

Bildiğiniz gibi cinsel sağlık bilimini ve tıbbi seksolojiyi tüm dünyada Dünya Cinsel Sağlık Akademisi (World Academy Of Sexual Health-WASHE) ve Dünya Cinsel Sağlık Birliği (World Association for Sexual HealthWAS), Avrupa’da Avrupa Seksoloji Fedarasyonu (European Federation of Sexology-EFS ), Türkiye’de ise Cinsel Sağlık Dernekleri Federasyonu-CİSEF (Federation of Sexual Health Associations-FSHA) temsil etmektedir.

CİSEF olarak sizleri en içten dileklerimizle selamlıyoruz. Cinsel sağlık alanında önemli bilgi ve deneyimleri paylaşmak, cinsel sağlık bilimine dair güncel gelişmeleri takip etmek ve sektördeki meslektaşlarınızla bir araya gelmek için Kıbrıs'ta Concorde Luxury Resort & Convention & Spa'da 29 Şubat - 3 Mart 2024 tarihlerinde düzenleneceğimiz CİSEF 4. Uluslararası Cinsel Sağlık Kongresi’ne katılmaya sizleri davet etmekten onur duyarız.

“Özgün ve örgün konsept kongre” hayaliyle “Haydi Seks Konuşalım” olarak kongre sloganımızı belirledik ve zamanın ruhunda güncellenmiş modern cinsel terapileri kadim seks öğretileriyle harmanlamaya karar verdik. “Konuşulamayanların konuşulacağı” kongremiz cinsel sağlık alanında uzmanlaşmış hekimlerin, psikolog, PDR, SHU, aile danışmanı gibi ruh sağlığı profesyonellerinin, hemşire ve ebelerin, fizyoterapistlerin, eczacıların, seks eğitmenlerinin ve seks araştırmacılarının katılımıyla gerçekleşecektir. Başta genitoüriner alan ile alakalı estetik, kozmetik, fonksiyonel ve rekonstrüktif yeni ve güncel metotlar ve uygulamalara dair son bilimsel verilerin ışığında “Genital Estetik ve Kozmetik Jinekoloji Video Temelli Kurslar” olmak üzere birçok konuda “sertifikalı kurslar ve workshoplar” düzenleyeceğiz. Kongre boyunca, güncel cinsel tedavi ve cinsel terapi yaklaşımları, yeni seks araştırmaları, en son teknolojiler ve cinsel sağlık alanındaki önemli gelişmeler hakkında kapsamlı sunumlar ve tartışmalar olacaktır...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.