Çocuk Göğüs Hastalıkları 3. Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Eylül - 28 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Şişli, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Marriott Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.2018cocukgogus.org
DAVET
Değerli Meslekdaşlarımız,

Sizleri 26-28 Eylül 2018 tarihlerinde Marriott Hotel Şişli, İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Çocuk Göğüs Hastalıkları 3. Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Çocuk Göğüs Hastalıklarını ilgilendiren hastalıklar hem dünyada hem de ülkemizde çocukların morbidite ve mortalitesinde çok önemli bir yer tutuyor. Bu kongrede pediatri, aile hekimliği uzmanları ile pratisyen hekimlerin çocuk göğüs hastalıklarını ilgilendiren hastalıklar ile ilgili olarak semptomdan teşhise , tanıya ve tedaviye yönelik bilgi ve becerilerini arttırmayı hedefliyoruz.

Kongre bilimsel programımızı sizler ile iletişim halinde özen ile hazırladık ve günlük pratiğimizde en sık karşılaşılan sorunları tartışma fırsatı bulacağımız kurslar, konferanslar, paneller, çalıştaylar ayrıca sözel ve poster oturumlarına yer verdik.

Çocuk göğüs hastalıkları uzmanları için düzenlenen oturumlarda ise yan dal uzmanlık eğitimine katkıda bulunmayı ve bilim dalımız ile ilgili ülkemizdeki önemli sorunları ulusal ve uluslararası bilim insanları ile tartışmayı hedefledik.

İlk kongremizi düzenler iken duyduğumuz heyecan ile yolumuza devam ediyoruz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sevgilerimizle,

Prof. Dr. Zeynep Seda Uyan
Kongre Sekreteri

Prof. Dr. Fazilet Karakoç
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Refika Ersu
Çocuk Göğüs Hastalıkları Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin